O FIRMIE

Zarys historyczny


        Firma powstała w 1993 roku. Od samego początku istnienia kas chorych świadczymy usługi medyczne pozwalające na bezpłatne korzystanie z zabiegów.  Po  przeistoczeniu  się  kas w oddziały Narodowego Funduszu Zdrowia, z roku na rok przedłużamy umowę na świadczenia usług w zakresie lecznictwa przykładając się do starannego wykonywania naszej pracy.

 

W obecnym miejscu funkcjonujemy od 2005 roku. Priorytetem naszej działalności jest nie tylko wysoka jakość świadczonych usług, lecz również – w pełnym tego słowa znaczeniu - komfort naszych klientów oraz pracowników. Z tego względu przywiązujemy dużą uwagę do inwestowania w wysoce zaawansowanej technologii sprzęt, którego ergonomia pozwala na efektywną pracę naszych lekarzy.

 

Od 2005 roku zaczęliśmy współpracować z doktorem Marcinem Wiśniewskim i firmą Straumann której implanty wszczepiamy. W 2009 roku podpisaliśmy umowę o współpracy z    dr   Wiesławem   Frankowskim,    specjalistą    z    Sopotu,
dr Pawłem Niewadą z Warszawy, a ostatnio z dr chirurgiem ortognatykiem Markiem Rybickim. Wszczepiamy również implanty Astra Tech Dental oraz Nobel Biocare. Uczestniczymy stale w kursach i kongresach. Nasi implantolodzy posiadają liczne certyfikaty, które uzyskali w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz należą do głównych towarzystw implantologicznych na świecie.


Filozofia firmy


        W  trosce  o  dobro  naszych  pacjentów,  bezpieczeństwo  jak i najwyższy światowy standard wykonywanych przez nas usług medycznych firma od zawsze kupuje sprzęt tylko i wyłącznie nowy, nie rzadko specjalnie konfigurowany w zakładach produkcyjnych na nasze indywidualne zamówienie. Ze względu na logistykę oraz zaufanie partnerskie, całość naszego wyposażenia produkowana jest w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech.

 

Sprzęt elektroniczny w postaci ultrasonografów zakupowany jest w firmie TMS spółka zoo. która od 1994 jest wyłącznym przedstawicielem Toshiba Medical System i prowadzi dla nas autoryzowany przez producenta serwis. W 2011 roku objęła nas swoim patronatem firma KaVo -  jedna z trzech najlepszych korporacji medycznych na świecie, produkujących sprzęt stomatologiczny. Z tego względu byliśmy zobowiązani do wymiany i zakupu nowej aparatury medycznej.
(Więcej o sprzęcie przeczytają Państwo >>tutaj<<). Na terenie kraju firm objętych tym samym patronatem zliczyć można zaledwie kilka.

 

Warto zauważyć, że dodatkowym atutem MEDICO jest dbałość o wystrój oraz przestrzeń, potrzebną nie tylko do pracy, ale również wpływającą na komfort samopoczucia przebywających tu osób. Co za tym idzie, regularnie dbamy o placówkę, nie tylko  przez  dokonywanie przeglądów sprzętu
i inwestycję w nowe urządzenia, lecz również poprzez odrestaurowywanie pomieszczeń. W 2012 roku zamierzamy przystąpić do inwestycji polegającej na budowie kolejnego dużego profesjonalnego bloku operacyjnego wraz z salami wzbudzeń oraz oddziałem intensywnej terapii.

 

Copyright NZOZ MEDICO 2011